ABC-CARS

ABC-CARS

Adres
ABC-Cars Sp. z o.o.
ul. Bogucicka 7
40-226 Katowice
abc-cars.pl
+48 720 060 000

Godziny pracy
Poniedziałek – Piątek 8:00-18:00
Sobota – 9:00-15:00

Oferta

Firma ABC-CARS Sp. z o.o., to najprężniej rozwijający się, dealer samochodów używanych na terenie Górnego Śląska. Jesteśmy tak pewni naszych samochodów, że naszym klientom gwarantujemy ich ponowne nabycie jeśli zdecydują się powtórnie skorzystać z naszych usług.

W bieżącej ofercie handlowej posiadamy ponad 100 używanych samochodów o udokumentowanej historii napraw i przeglądów. W stałej ofercie posiadamy pełny wybór aut, zarówno pod względem marek, modeli, jak i przebiegów. Zapraszamy do odwiedzin naszego placu ekspozycyjnego na ulicy Bogucickiej 7 w Katowicach lub naszej strony internetowej master1.otomoto.pl oraz abc-cars.otomoto.pl

Nasza opinia o ABC-CARS

Szeroka oferta samochodów to niezaprzeczalny atut komisu ABC-CARS znajdującego się przy ulicy Bogucickiej 7. Większość samochodów będących w ofercie znajdziemy na stronie internetowej, dzięki czemu mamy możliwość wstępnego zapoznania się z samochodem jeszcze przed jego oględzinami.

Każdy samochód posiada podstawowe informacje na temat przebiegu, rocznika, wyposażenia oraz bogatą galerię zdjęć. Wygodna wyszukiwarka umożliwi znalezienie samochodu spełniającego nasze potrzeby, dzięki niej mamy możliwość zdefiniowania marki, modelu, ceny, roku produkcji czy nawet przebiegu.

W ofercie ABC-CARS znajdziemy samochody takich producentów jak Skoda, Peugeot, Ford, Hyundai, Opel, Fiat, Volkswagen, Suzuki czy Nissan. Są to zarówno samochody osobowe jak i dostawcze. Większość samochodów jest z rocznika powyżej 2010 i z przebiegiem w granicach 100 000 km.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z nowościami na temat komisów i warsztatów samochodowych oraz samochodach używanych na sprzedaż w Twojej okolicy.

Wybierając opcję Zapisz i akceptuj wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach i zakresie zgodnymi z realizacją usługi newsletter opisanej w Polityce prywatności.

Nasza ocena
Data oceny
Nazwa
ABC-CARS
Ocena
51star1star1star1star1star