aaa auto komis samochodowy

AUTOCENTRUM AAA AUTO

Adres

AUTOCENTRUM AAA AUTO Sp. z o.o.
Aleja Roździeńskiego 91, Katowice
Tel. 800 033 000 (infolinia ogólnokrajowa)
info@aaaauto.pl
http://www.aaaauto.pl

Godziny pracy:
Poniedziałek – Niedziela: 9:00 – 21:00

Firma dotychczas kupiła i sprzedała łącznie ponad 1 750 000 mln samochodów używanych.
Co klienci najbardziej cenią w naszej firmie?

  • Szeroką ofertę – ponad 8 000 pojazdów,
  • usługi premium i największe samochodowe call center w Europie Środkowo-Wschodniej,
  • Pełną 12 -miesięczną gwarancję mechaniczną oraz dożywotnią gwarancję na legalne pochodzenie pojazdu,
  • Profesjonalne, a zarazem, przyjazne podejście naszego personelu.

AAA Auto Autokomis Katowice

Oferta samochodów używanych *

Mazda 2, silnik 1.3 benzyna z 2003 roku
» CENA: 9,799 zł

Ford Focus, silnik 1.8 TDDi z 2002 roku
» CENA: 6,499 zł

Mistubishi Spacestar, silnik 1.6 16V z 2004 roku
» CENA: 10,499 zł

* oferta przedstawia wybrane samochody dostępne w sprzedaży podczas naszej wizyty. Nie stanowi ona oferty handlowej, wszelkie informacje na temat samochodów dostępne są bezpośrednio u sprzedawcy.

AAA Auto Autokomis Katowice panorama oferta

Nasza opinia o AAA Auto

Swego czasu komis AAA Auto bardzo hucznie reklamował się w polskich mediach. Jest to spora firma zajmująca się handlem samochodami używanymi na terenie całej Europy. Jest to duży atut ze względu na szeroką i zróżnicowaną ofertę.

Osobiście uważamy, że można tam znaleźć samochód dla siebie, ale niestety jak w przypadku większości komisów samochodowych – trzeba szukać, aż trafi się na odpowiedni model. Z licznych komentarzy klientów wynika, że samochody trafiają się w bardzo zróżnicowanym stanie, dlatego bardzo istotny będzie fakt sprawdzenia samochodu przed zakupem oraz podjęcie decyzji bez zbędnych emocji.

Z plusów możemy uwzględnić fakt, że samochodów jest naprawdę dość sporo, choć reklamowana ilość 700 modeli (jak głosi szyld) jest mocno na wyrost. Oferta AAA Auto w Katowicach zamyka się w granicy 100-200 samochodów używanych z różnego przedziału cenowego. W większości są to samochody wyprodukowane po 2000 roku, jednak można znaleźć modele starsze i za mniejsze pieniądze – tutaj warto zwrócić uwagę na stan, zapewne są to samochody klientów pozostawione w rozliczeniu.

Minusem jest to, że dzwoniąc uprzednio na infolinię nie rozmawiamy z osobą, która miała z samochodem jakikolwiek kontakt. Dlatego wszelkie pytania odnośnie historii pojazdu mijają się z celem. Taka specyfika infolinii. Najlepiej po prostu upewnić się czy znajdziemy dany samochód w naszej miejscowości (firma posiada w Polsce kilka oddziałów) i umówić się na wizytę.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z nowościami na temat komisów i warsztatów samochodowych oraz samochodach używanych na sprzedaż w Twojej okolicy.

Wybierając opcję Zapisz i akceptuj wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach i zakresie zgodnymi z realizacją usługi newsletter opisanej w Polityce prywatności.

Nasza ocena
Data oceny
Nazwa
AAA Auto
Ocena
51star1star1star1star1star