BestCar

Od wielu lat prowadzimy skup samochodów używanych. Skupujemy samochody osobowe i dostawcze praktycznie każdej marki. Uwaga! Zapewniamy dojazd do klienta na śląsku , z reguły w ciągu kilku godzin od rozmowy telefonicznej! Oferujemy skup samochodów na ślasku. Prowadzimy skup aut używanych , sprawnych technicznie oraz przeznaczonych do złomowania. Zawsze płacimy gotówką, posiadamy swój własny środek transportu samochodów. Podstawą działania jest uczciwość wobec klienta oraz dążenie do zadowolenia z transakcji obu stron. Dzięki bardzo dużym obrotom, jesteśmy w stanie działać na bardzo niskich marżach, co gwarantuje korzystne ceny zarówno dla sprzedających nam samochody jak i dla kupujących je od nas (jedne z najniższych cen na rynku!). Skup samochodów na śląsku nawet po wypadku ! samochody używane i po wypadku! Tylko u nas znajdziesz miłą i profesjonalną obsługę.

Czytaj dalej
auto-skup chorzów

Auto-Skup

Firma nasza prowadzi skup samochodów używanych od osób prywatnych jak i firm, również duże przebiegi i mocno wyeksploatowane. Skupujemy także samochody uszkodzone, powypadkowe. Oferujemy skup samochodów używanych osobowych i dostawczych. Region objęty skupem to Śląsk jak i z miasta ościenne. Za każdy pojazd wypłacamy gotówkę natychmiast bez zbędnych formalności. Możecie Państwo pozbyć się samochodu nie wychodząc z domu. Jest to najszybsza, najprostsza i najbezpieczniejsza forma sprzedaży.

Czytaj dalej

Auto komis BARTEXCAR

Świadczymy usługi w zakresie skupu, sprzedaży oraz kredytowania pojazdów. Zapewniamy miłą i fachową obsługę, oferujemy pomoc oraz chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, nasze doświadczenie w branży motoryzacyjnej jest do Państwa usług przez 7 dni w tygodniu. Kredytujemy wszystkie samochody niezależnie od stanu, ceny bądź rocznika. Każda cena jest wywoławcza, jesteśmy skłonni do rozsądnych negocjacji. Nasz obiekt jest monitorowany oraz obserwowany przez strażników 24h/dobę ponadto teren jest chroniony przez firmę Securitas. Współpracujemy z największymi serwisami internetowymi, bankami oraz towarzystwami ubezpieczeniowymi. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą kupić, sprzedać bądź zamienić samochód jak również osoby chcące zaczerpnąć informacji na temat bieżącej sytuacji rynku motoryzacyjnego.

Czytaj dalej
Auto Salon galeczki66 autokomis katowice

Auto Salon – Gałeczki 66

Mamy mnóstwo zadowolonych klientów – znajdz nas na Facebooku.Zapraszamy do komisu w Chorzowie ul.Gałeczki 66 naprzeciwko Urzędu Celnego w Chorzowie i spedycji Delta TransProszę umawiać się telefonicznie !!!!!!! 792 511 893 Ogłoszenia oraz wszelkie informacje prezentowane na stronie internetowej autosalonkatowice.otomoto.pl nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Publikacja ta nie prezentuje prawnie wiążącej oferty w rozumieniu prawa handlowego.

Czytaj dalej