Kontakt

Email: kontakt@autokomis.katowice.pl

Autokomis Katowice to projekt stworzony z myślą o aktualnych i przyszłych posiadaczach samochodów osobowych, którzy mają dość nierzetelnych handlarzy sprzedających samochody używane. W początkowych założeniach strona miała zawierać tylko komisy samochodowe znajdujące się w okolicy Katowic. Z czasem jednak, ilość komisów przybyła i w tej chwili posiadamy kilkadziesiąt pozycji z różnych miast Śląska.

Komisy samochodowe

Wszystkie informacje w opisach poszczególnych komisów są naszym dziełem lub dziełem przyjaciół i współautorów, którzy w poszukiwaniu samochodu marzeń stanęli przed nie lada wyzwaniem i skonfrontowali ofertę internetową (ogłoszenie) sprzedaży danego samochodu z jego rzeczywistym stanem. Niestety zdarza się że jedno odbiega znacznie od drugeigo. Na szczęście to się zmienia – kupujący są coraz bardziej świadomi swoich praw, a sprzedawcy dbają o klienta i respektują jego prawa.

Dokładamy wszelkich starań, by informacje zawarte na stronie były obiektywne i rzetelne. Dziennie odwiedza nas ponad setka nowych użytkowników, a wszyscy szukają jednego – samochodu marzeń. Nie możemy ich zawieść.

Samochody używane

Na stronie prezentujemy wybrane i interesujące naszym zdaniem oferty samochodów używanych. Jeśli jesteś ze Śląska i chcesz by Twój samochód znalazł się na naszej stronie, nie boisz się krytyki i naszego momentami krytycznego spojrzenia lub po prostu gdybyś miał pytania, skorzystaj ze specjalnie zaprojektowanego formularza kontaktowego. Dzięki temu będziemy mogli szybko odpowiedzieć na zadane pytanie.

Współpraca

Szukamy osób chętnych do współpracy. Jeśli jesteś fanem motoryzacji, osobą zajmującą się handlowaniem samochodami, blacharzem, lakiernikiem, mechanikiem samochodowym lub po prosto pasjonatem, lubisz pisać i wyrażać swoją opinię – napisz do nas, na pewno się odezwiemy. Pragniemy wspólnie rozszerzać projekt jakim jest strona Autokomis Katowice, tak by mogła dalej służyć jej użytkownikom.

Reklama

Reklama na naszej stronie możliwa jest za pośrednictwem portalu reachablogger.pl (zawartość dostępna po założeniu konta)

Polityka prywatności