Daihatsu Sirion 1.0 – Katowice

Auto sprowadzone, zarejestrowane oraz opłacone. 2007r. 175 tys km. 1.0 benzyna, klimatyzacja.

Samochód jest w bardzo dobrym stanie, posiada w pełni udokumentowany przebieg, nie wymaga wkładu finansowego, posiada wspomaganie kierownicy, sprawną klimatyzację, elektryczne szyby,
centralny zamek oraz dynamiczny i oszczędny silnik.
Pierwotny kolor auta to zielony metallic, jednak na potrzeby firmy auto zostało przemalowane.

W aucie zostało wymienione sprzęgło na nowe (Exedy).
Daihatsu jeździ się zaskakująco sprawnie, nie sprawia problemów w trasie, gdzie prędkość 130 km/h jest dostępna na dotknięcie gazu, pomimo niewielkich rozmiarów wnętrze jest obszerne i wygodne jak w aucie o 2 klasy wyższym.

Dzięki swojej bezawaryjnej konstrukcji (produkcja 100% Japonia) auto nadaje się idealnie dla przedstawiciela handlowego, rozwoziciela pizzy, młodego człowieka czy na dojazdy do pracy, lub miłośnika japońskiej motoryzacji.

Auto jest przygotowane do rejestracji (koszt rejestracji 256zł), kupujący jest zwolniony z opłaty skarbowej, możliwy powrót do domu na kołach lub transport auta pod dom (bezpłatnie w okolicy Katowic)

Ogłoszenie

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z nowościami na temat komisów i warsztatów samochodowych oraz samochodach używanych na sprzedaż w Twojej okolicy.

Wybierając opcję Zapisz i akceptuj wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach i zakresie zgodnymi z realizacją usługi newsletter opisanej w Polityce prywatności.