suzuki-baleno-1-6-4x4-2001

Suzuki Baleno 1.6 4×4 – Żywiec

Dzisiaj wyszukaliśmy coś naprawdę ciekawego. Japończyk, sprowadzony, 71 tys. przebiegu, buda kombi i napęd 4×4! Czy może być coś lepszego? Ktoś mi kiedyś powiedział, że jak znajdę zadbane Baleno to mam brać w ciemno. I chyba właśnie znalazłem. Samochód z takim przebiegiem w cenie poniżej 5 tys. złotych brzmi jak niewiarygodna okazja. Sprzedający co prawda nie informuje o ilości rdzy dostarczanej wraz z samochodem, ale jeśli stan pojazdu zgadza się z przebiegiem, to jest szansa że unikniemy tego jakże nieprzyjemnego dodatku! Szyku dodaje również fakt, że Suzuki Baleno nie jest samochodem spotykanym na naszych drogach. Na pewno przypadnie do gustu indywidualistom i osobom lubiącym siedzieć za kierownicą samochodu wywołującego u innych zdziwioną minę z pytaniem „a co to?”.

suzuki-baleno-1-6-4x4-2001

Niestety, użytkownicy donoszą że koszta części zamiennych są dość wysokie w porównaniu do innych modeli tego segmentu. Natomiast internet donosi, że zdarzają się problemy ze skrzynią biegów. Jeśli jednak to wszystko co nas może spotkać (z tych większych problemów) to nadal mamy tu niski przebieg i przydatny napęd terenowy. Nie powinniśmy obawiać się podwyższonego spalania, litr paliwa więcej to raczej max, natomiast silnik o rozsądnej pojemności 1600 centymetrów sześciennych nie spowoduje nadmiernego odpływu gotówki przy opłacaniu obowiązkowej polisy.

Ogłoszenie Suzuki Baleno 1.6 4×4

Samochód sprowadzony z Austrii
Wersja z napędem na cztery koła.
Stan bardzo dobry, samochód bardzo zadbany.
Więcej informacji udzielę telefonicznie, możliwy powrót do domu na kołach.

Dane techniczne

Stan techniczny: sprawny
Rok produkcji: 2001
Przebieg: 71 000 km
Moc: 96 KM
Spalanie: 8 l
Pojemność skokowa: 1600 ccm
Ubezpieczenie do: b/d
Przegląd do: b/d
Miejscowość: Żywiec
Ogłoszenie
Cena: 4900 zł

Jak dojechać

Galeria

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

Bądź na bieżąco z nowościami na temat komisów i warsztatów samochodowych oraz samochodach używanych na sprzedaż w Twojej okolicy.

Wybierając opcję Zapisz i akceptuj wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach i zakresie zgodnymi z realizacją usługi newsletter opisanej w Polityce prywatności.